Kategoriler

True Pharma HCG 6500IU 1 Flakon

True Pharma HCG 6500IU 1 Flakon
Marka: Turkish Pharmacy
Stok Kodu: tr43543632
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 850TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

TRUE PHARMA HCG 6500IU 1 FLAKON  (PREGNYL, CHORIOMON, HCG)

Multi doz vial özelliği sayesinde, dozaj bölme imkanı sağlar.

Lab Testli orjinallik garantilidir.

https://truepharmaceuticals.co​

Sporcuların aşırı testosteron kullanımı vücudunun kendi normal üretimini durdurur. Hcg ise, bu üretimin tekrar başlamasına yardımcı olarak, vücudun erkeklik hormonu seviyesini yükselterek testisleri çalıştırır. Çok çabuk etki ederek, Testosteron seviyesini vücudun orjinal dengesine getirir. Bu yüzden testislerin çalışmasını durdurmaması ve erkeklik kaybı olmamasi için, uzun süreli ve yüksek dozlardaki steroid kullanımlarında hcg kullanımı gereklidir.

Vücuda dışarıdan fazla olarak verilen steroidler sebebiyle, hormonlari idare eden hipofiz, vücuttaki erkeklik hormonu artışını dengelemek için, testislerdeki normal üretimin durdurulması sinyallerini verir. Hcg ise, vücuttaki testosteron seviyesini çabucak yükseltir. Hem dışardan hemde kendi hormon seviyenizin yüksekliği kürünüzün etkisini artırır.

Hcg erkeklerde androjen seviyesini %400 arttırır. Bu çok büyük bir seviyedir. Bir açıdan erkeklik organını koruduğu gibi, steroidlerin etki sahasınıda artırır. Bununla beraber östrojen seviyesi de doğal olarak yükselir.

Kullanımı: 1 Flakon hcg 3 doz olarak ayarlanacak şekilde 4 günde 1 enjeksiyon yapılarak kullanılabilir.

Enjeksiyonlar Nasıl Yapılır: Kuru toz, enjeksiyondan önce ampuldeki sıvının içerisinde eritilmelidir. Kas içerisine Örneğin kaba etlere, bacağın veya kolun yukarı bölümüne normal siyah uçlu ve yeşil uçlu iğnelerle yapılabilir. Ama en kolayı ve etkisinde hiçbir fark olmayan yöntem derinin hemen altına insülin iğnesiyle (örneğin karın duvarına) enjekte edilmesidir. Enjeksiyon deri altına yapılacaksa, siz tarafından kolayca gerçekleştirilebilir.

Yan Etkileri: Fazlası jinekomasti, fazla su tutma, libido artisi, ruhi dengesizlik, bas agrisi ve yüksek tansiyona yol açar. Tüm ilaçlar gibi, hcgnin içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis21.com